GO LONG & make some music: Jak jsme s KONEXem hledali SEMTEX BEAT

Do kampaně pro SEMTEX LONG jsme se letos rozhodli zapojit přímo naši komunitu, a to ve velkém stylu: spojili jsme síly se slovenským rapperem a DJem Konexem a vyzvali hudební producenty, aby dotvořili jeho track.

K songu GO LONG, který Konex rozdělal speciálně pro soutěž SEMTEX BEAT, jsme natočili i videoklip – ten však trval jen půl minuty. Konex pak producenty přímo ve videu vyzval, ať vytvoří beat, který písničku dokončí. A výhra? Oficiální feat na Konexově novém albu.

Do contestu se zapojilo přes 150 beatmakerů, Konex tedy měl při hodnocení co dělat. Nakonec se rozhodl pro českého producenta Silentone, který kromě samotné kreativní účasti na výsledném songu získal i možnost osobně se s Konexem potkat.

Celá soutěž je součástí naší letošní platformy SEMTEX REPUBLIC. V jejím rámci jsme už připravili třeba unikátní showmatch v CS:GO, kterým jsme uvedli letošní novinku – drink SEMTEX FOCUS. Pro každý z drinků také vznikla unikátní fashion kolekce v kolaboraci se značkou oblečení Lalavoom – fanoušci si tak mohou pořídit trička, mikiny, legíny či tepláky plné opravdové energie.

A aby toho nebylo málo, ani v oblasti hudby letos SEMTEX REPUBLIC ještě nekončí. Samotný SEMTEX BEAT čeká ještě zajímavý vývoj, a plánujeme i spolupráci s dalšími hudebními tvůrci. Stay tuned.

PRODUKTY

SEMTEX
FOCUS

250 ml
500 ml

Máš jasnej cíl? Pošli tam SEMTEX FOCUS a poznej, co s tebou udělá pořádná dávka hořčíku. Ať už je pro tebe život hra, nebo je hra tvůj život, s FOCUSEM to dotáhneš do konce. Jako vítěz!

SEMTEX
HIGH

250 ml
500 ml

Energeťák, co má pořádnej kick! Hoď do sebe jeden SEMTEX HIGH a během chvilky dostaneš takovou dávku energie, která by postavila na nohy i stádo koní. Jestli tohle rozdejcháš, tak klobouček.

SEMTEX
LOONG

500 ml

Čeká tě dlouhá noc? Dej si plechovku SEMTEX LONG a připrav se na pořádnej odvaz, protože dneska v noci tě nic nezastaví!

SEMTEX
FLOW

500 ml

Hoď se do pohody se SEMTEX FLOW! S extraktem z cannabisu a sníženým obsahem cukru tě tahle plechovka z ledničky vyklidní a dostane do TOP nálady. Vyzkoušej a uvidíš!