PODCAST SEMTEX REPUBLIC #10 MARTIN VÉVODA

Moderátor, grafik, kreativec, surfař, vtipálek... to je jenom malinký výčet z toho, co všechno popisuje našeho dalšího hosta Podcastu SEMTEX REPUBLIC Martina Vévodu. Finalistu první série reality show Robinsonův ostrov z roku 2017 si určitě zamilovala většina diváků a dobře si pamatuje jeho vtipnou povahu a dobrou náladu, kterou kolem sebe vyzařuje. 

V dnešní době ho můžeš zaslechnout o víkendu v rádiu Expres FM nebo jako moderátora pro časopis Refresher nebo ve videomagazínu THE MAG - můžeš si být jist, že tvoje bránice nikdy nezůstane v klidu a jeho slova na tebe budou působit jako ultimátní spuštěč smíchu.
 

PRODUKTY

SEMTEX
FOCUS

250 ml
500 ml

Máš jasnej cíl? Pošli tam SEMTEX FOCUS a poznej, co s tebou udělá pořádná dávka hořčíku. Ať už je pro tebe život hra, nebo je hra tvůj život, s FOCUSEM to dotáhneš do konce. Jako vítěz!

SEMTEX
HIGH

250 ml
500 ml

Energeťák, co má pořádnej kick! Hoď do sebe jeden SEMTEX HIGH a během chvilky dostaneš takovou dávku energie, která by postavila na nohy i stádo koní. Jestli tohle rozdejcháš, tak klobouček.

SEMTEX
LOONG

500 ml

Čeká tě dlouhá noc? Dej si plechovku SEMTEX LONG a připrav se na pořádnej odvaz, protože dneska v noci tě nic nezastaví!

SEMTEX
FLOW

500 ml

Hoď se do pohody se SEMTEX FLOW! S extraktem z cannabisu a sníženým obsahem cukru tě tahle plechovka z ledničky vyklidní a dostane do TOP nálady. Vyzkoušej a uvidíš!