PODCAST SEMTEX REPUBLIC #7 NADAČNÍ FOND PRO ŽIVOT

9. října 2020 se zrodil nadační fond, který tu je pro rodiče, kteří zůstali na všechno sami a hledají způsob, jak dětem vytvořit fungující zázemí, jak pracovat a při tom se postarat o děti, jak zaplatit kroužky nebo pomůcky do školy, když všechny peníze stačí sotva na bydlení a jídlo, nebo například jak se postavit na vlastní nohy po odchodu z azylového domu, nebo kam vůbec jít.

Snaží se také podporovat a pomáhat dětským domovům, a to nejen materiálně, ale i zprostředkováním zážitků pro děti a jejich vychovatele.

Pomáhá seniorům, kteří nechtějí zažívat samotu, pocity zbytečnosti a nemohoucnosti. Fond je zde pro všechny seniory, kteří touží po společnosti, naplnění a začlenění do života v rámci svých možností.

Všem skupinám poskytuje nejen finanční podporu, ale především možnost setkávání, dialogu a předávání zkušeností. Jde o vrácení smyslu do života, vrácení radosti a pocitu sounáležitosti, který přirozeně funguje v rodině.

Lidé z fondu budou rádi, když se jim podaří přinést do života radost a oporu všem, kdo ji hledají a za všechny, kdo se rozhodnou pomáhat s nimi.

Také se snaží propojit generace mezi sebou, protože věří, že mladší lidé mohou inspirovat starší a naopak starší generace je zásobárnou zkušeností, životních příběhů a může předat cenné a léty ověřené rady do života - z tohoto se vzal název PRO ŽIVOT.
 

PRODUKTY

SEMTEX
FOCUS

250 ml
500 ml

Máš jasnej cíl? Pošli tam SEMTEX FOCUS a poznej, co s tebou udělá pořádná dávka hořčíku. Ať už je pro tebe život hra, nebo je hra tvůj život, s FOCUSEM to dotáhneš do konce. Jako vítěz!

SEMTEX
HIGH

250 ml
500 ml

Energeťák, co má pořádnej kick! Hoď do sebe jeden SEMTEX HIGH a během chvilky dostaneš takovou dávku energie, která by postavila na nohy i stádo koní. Jestli tohle rozdejcháš, tak klobouček.

SEMTEX
LOONG

500 ml

Čeká tě dlouhá noc? Dej si plechovku SEMTEX LONG a připrav se na pořádnej odvaz, protože dneska v noci tě nic nezastaví!

SEMTEX
FLOW

500 ml

Hoď se do pohody se SEMTEX FLOW! S extraktem z cannabisu a sníženým obsahem cukru tě tahle plechovka z ledničky vyklidní a dostane do TOP nálady. Vyzkoušej a uvidíš!