SEMTEX SHORTS EP.2

Hostem nového dílu SEMTEX SHORTS bude CEO esportového týmu BRUTE Tomáš Müller. Není o něm pochyb, že to je muž na správném místě, protože rozumí svému "řemeslu" jako málokdo a orientuje se všech možných zákoutích gamingu a scény kolem. Právě dnešní témata se budou týkat hlavně hraní: jak se vyvíjí esport v Česku, proč posledních pár let dominuje LoLko a CSko, názor na XBOX Game Pass a proč není levné kupovat Activison Blizzard. Mimo to si vezmeme na paškál i Zuckovo METAverse a jeho plány na spuštění tohoto kolosálního projektu.

PRODUKTY

SEMTEX
FOCUS

250 ml
500 ml

Máš jasnej cíl? Pošli tam SEMTEX FOCUS a poznej, co s tebou udělá pořádná dávka hořčíku. Ať už je pro tebe život hra, nebo je hra tvůj život, s FOCUSEM to dotáhneš do konce. Jako vítěz!

SEMTEX
HIGH

250 ml
500 ml

Energeťák, co má pořádnej kick! Hoď do sebe jeden SEMTEX HIGH a během chvilky dostaneš takovou dávku energie, která by postavila na nohy i stádo koní. Jestli tohle rozdejcháš, tak klobouček.

SEMTEX
LOONG

500 ml

Čeká tě dlouhá noc? Dej si plechovku SEMTEX LONG a připrav se na pořádnej odvaz, protože dneska v noci tě nic nezastaví!

SEMTEX
FLOW

500 ml

Hoď se do pohody se SEMTEX FLOW! S extraktem z cannabisu a sníženým obsahem cukru tě tahle plechovka z ledničky vyklidní a dostane do TOP nálady. Vyzkoušej a uvidíš!