SEMTEX SHORTS EP.4

Vašek s Martinem probírají ve čtvrtém díle SEMTEX SHORTS všemožné i nemožné ohledně filmů. Kluci rozeberou plno snímků, které by přiřadili ke svým oblíbeným, mezi kterými nebude chybět například Taken, Star Wars, Vetřelec, Predátor a dokonce i Blade Runnera. Mimo jiné se konverzace stočí také na nejočekávanější snímek tohoto roku, sequel k jednomu z nejvýdělečnějších filmů historie, Avataru. Mimo jiné taky rozeberou palčivý problém seriálů, které měly skončit mnohem dřívě a nakonec se udělá taková menší srovnávačka mezi kultovními snímky minulých let a desetiletí se současnými filmy, které všichni moc dobře známe.

 

PRODUKTY

SEMTEX
FOCUS

250 ml
500 ml

Máš jasnej cíl? Pošli tam SEMTEX FOCUS a poznej, co s tebou udělá pořádná dávka hořčíku. Ať už je pro tebe život hra, nebo je hra tvůj život, s FOCUSEM to dotáhneš do konce. Jako vítěz!

SEMTEX
HIGH

250 ml
500 ml

Energeťák, co má pořádnej kick! Hoď do sebe jeden SEMTEX HIGH a během chvilky dostaneš takovou dávku energie, která by postavila na nohy i stádo koní. Jestli tohle rozdejcháš, tak klobouček.

SEMTEX
LOONG

500 ml

Čeká tě dlouhá noc? Dej si plechovku SEMTEX LONG a připrav se na pořádnej odvaz, protože dneska v noci tě nic nezastaví!

SEMTEX
FLOW

500 ml

Hoď se do pohody se SEMTEX FLOW! S extraktem z cannabisu a sníženým obsahem cukru tě tahle plechovka z ledničky vyklidní a dostane do TOP nálady. Vyzkoušej a uvidíš!