SEMTEX SHORTS EP.5

Cíl je jasný, splnit úkol, přežít a nikomu nevěřit, počítačový svět a deskové hry v dnešním díle!  EPIZODY SEMTEX SHORTS budou o otevřených světech. Kluci rozeberou několik videoher Horizon, XCOM, Detroit: Become Human, Zaklínač a Assassin creed odyssey. Dojde i na deskovky a podíváme se na ne úplně klasický způsob DRAČÁKU! Pusť si nový díl a zjisti, jak se to správně hraje podle Martina! 

 

PRODUKTY

SEMTEX
FOCUS

250 ml
500 ml

Máš jasnej cíl? Pošli tam SEMTEX FOCUS a poznej, co s tebou udělá pořádná dávka hořčíku. Ať už je pro tebe život hra, nebo je hra tvůj život, s FOCUSEM to dotáhneš do konce. Jako vítěz!

SEMTEX
HIGH

250 ml
500 ml

Energeťák, co má pořádnej kick! Hoď do sebe jeden SEMTEX HIGH a během chvilky dostaneš takovou dávku energie, která by postavila na nohy i stádo koní. Jestli tohle rozdejcháš, tak klobouček.

SEMTEX
LOONG

500 ml

Čeká tě dlouhá noc? Dej si plechovku SEMTEX LONG a připrav se na pořádnej odvaz, protože dneska v noci tě nic nezastaví!

SEMTEX
FLOW

500 ml

Hoď se do pohody se SEMTEX FLOW! S extraktem z cannabisu a sníženým obsahem cukru tě tahle plechovka z ledničky vyklidní a dostane do TOP nálady. Vyzkoušej a uvidíš!