SOUTĚŽ O SEMTEX STREET WATER na Spinu

 

Znáte to – ráno jdete cvičit, pak rychle do práce, celý den spoustu povinností a schůzek a večer si rádi jdete ještě zaběhat nebo se jen tak projít. Aktivní životní styl je skvělý, ale našemu tělu musíme vše vracet, abychom žili v harmonii. Novinkou pro všechny milovníky aktivního životního stylu a sportu je funkční voda SEMTEX STREET WATER. Tři atraktivní příchutě doplňují důležité látky pro váš organismus. Každý druh je vhodný pro jinou příležitost:

• Focus s příchutí grapefruitu obsahuje hořčík. Ten pomáhá rychleji odbourávat únavu a přispívá k lepší pozornosti.

• Recover s příchutí manga je izotonická voda s aminokyselinami BCAA, které podporují regeneraci svalů po fyzickém výkonu.

• Immunity s mandarinkovou příchutí obsahuje vitamíny B3 a B9, posilující imunitní systém.

Všechny varianty SEMTEX STREET WATER jsou neperlivé, bez konzervantů a také bez kofeinu a taurinu. Vyrábí se v praktických lahvích s designovou etiketou o objemu 750 ml se sportovním uzávěrem sportcap. K dostání je již nyní v obchodních řetězcích, internetových obchodech, na čerpacích stanicích a také na e-shopu SEMTEX REPUBLIC. Moderní pití pro mladou generaci

„Náš tým jednotlivé varianty cíleně namíchal tak, aby vyhovovaly požadavkům generace Y a Z, ať jsou to sportovní nadšenci, nebo třeba lidé, kteří se potřebují maximálně soustředit a odbourat únavu,“ představuje vznik nového nápoje brand manažer značky SEMTEX Aleš Hladil.

SEMTEX tým si jako vždy při vývoji nového produktu vyhrál nejen s obsahem, ale také s designem a stylovou formou. „Skrze jedinečný a nezvykle barevný design jsme nechali promlouvat mladí, nespoutanost a aktivní životní styl,“ popisuje esence nového nápoje Aleš Hladil. Originální je nejenom nápoj samotný, ale také doprovodná kampaň. “Nečekejte velkolepé TV reklamy, naše cílovka je v ulicích. Na cestě domů tak můžete potkat naše billboardy posprejované lokálními umělci, to je naše cesta,“ vysvětluje Aleš Hladil.

PRODUKTY

SEMTEX
FOCUS

250 ml
500 ml

Máš jasnej cíl? Pošli tam SEMTEX FOCUS a poznej, co s tebou udělá pořádná dávka hořčíku. Ať už je pro tebe život hra, nebo je hra tvůj život, s FOCUSEM to dotáhneš do konce. Jako vítěz!

SEMTEX
HIGH

250 ml
500 ml

Energeťák, co má pořádnej kick! Hoď do sebe jeden SEMTEX HIGH a během chvilky dostaneš takovou dávku energie, která by postavila na nohy i stádo koní. Jestli tohle rozdejcháš, tak klobouček.

SEMTEX
LOONG

500 ml

Čeká tě dlouhá noc? Dej si plechovku SEMTEX LONG a připrav se na pořádnej odvaz, protože dneska v noci tě nic nezastaví!

SEMTEX
FLOW

500 ml

Hoď se do pohody se SEMTEX FLOW! S extraktem z cannabisu a sníženým obsahem cukru tě tahle plechovka z ledničky vyklidní a dostane do TOP nálady. Vyzkoušej a uvidíš!