SEMTEX
CONTESTS CONTESTS

SEMTEX Republic ti přináší řadu lit contestů. Chceš ukázat svý sick beats nebo poflexit nadlidskou fyzičku při URBAN CHAlLENGE? Nečekej, jdi to toho a vyjdi z toho jako vítěz!

VYHRAJ 100K KAŽDÝ TÝDEN!

100K KAŽDÝ TÝDEN

Soutěž byla ukončena

Life is funny, když máš money!

Chceš žít život naplno, ale nemáš money? 🤷‍♂️ Dáme ti šanci to změnit! Soutěž o 100 000 Kč a další super ceny se Semtex energy! 🔥

Více informací
DONY X DAVEE

SEMTEX HIT

Tato soutež již proběhla

STAŇ SE HITMAKEREM S DONY X DAVEE

Udělej duet k soutěžnímu videu na našem TikToku do tracku s Donym a Daveem.

Více informací
Kaufland

BEAT THE BEAT

Tato soutež již proběhla

CHOOSE YOUR ENERGY & WIN

Kup jakékoliv 4 příchutě SEMTEX 500ml v řetězci Kaufland, registruj účtenku na soutěžním webu a soutěž o některou z hodnotných cen

Více informací
LALAVOOM
X SEMTEX

LALAVOOM

Tato soutež již proběhla

Ukaž, co děláš a vyhraj dres z limitované edice!

Věnuješ se deskovkám? Karate? Paličkování? Ať je to cokoli, zajímá nás to. Natoč nebo se vyfoť při svý oblíbený aktivitě, sdílej na svym insta a hlasuj pro ty nejlepší. Prvních 21 vyhraje dres z limitky od Lalavoom.

Více informací

Show your muscle

5000 metrů, 25 překážek, 1 vítěz! Adrenalinovej zážitek plnej překážek z městskýho prostředí, kterej prověří tvoje skills a výdrž. Buď ready. Se SEMTEXEM to dáš!

CONTEST
BEAT

BEAT THE BEAT

Tento contest jsi už prošvihnul

DODĚLEJ BEAT A ZÍSKEJ FEAT NA KONEXOVĚ NOVÝM ALBU

Budeš to právě ty, kdo Konexovi pomůže dokončit jeho track na nový album? Dokonči track a registruj svůj beat do 30. 5. Nejlepších 6 vyhrává kolekci SEMTEX LONG od Lalavoom a první cena tě vynese až do hvězdnýho nebe. Finalisty vybere Konex na svým Instáči, a vítěz se navíc s Konexem potká osobně. Tak stáhni beat kit a pojď do toho.

JDU DO TOHO

PRODUKTY

SEMTEX
FOCUS

250 ml
500 ml

Máš jasnej cíl? Pošli tam SEMTEX FOCUS a poznej, co s tebou udělá pořádná dávka hořčíku. Ať už je pro tebe život hra, nebo je hra tvůj život, s FOCUSEM to dotáhneš do konce. Jako vítěz!

SEMTEX
HIGH

250 ml
500 ml

Energeťák, co má pořádnej kick! Hoď do sebe jeden SEMTEX HIGH a během chvilky dostaneš takovou dávku energie, která by postavila na nohy i stádo koní. Jestli tohle rozdejcháš, tak klobouček.

SEMTEX
LOONG

500 ml

Čeká tě dlouhá noc? Dej si plechovku SEMTEX LONG a připrav se na pořádnej odvaz, protože dneska v noci tě nic nezastaví!

SEMTEX
FLOW

500 ml

Hoď se do pohody se SEMTEX FLOW! S extraktem z cannabisu a sníženým obsahem cukru tě tahle plechovka z ledničky vyklidní a dostane do TOP nálady. Vyzkoušej a uvidíš!